ორგანიზაციამ პროექტი: "ადგილობრივი ლიდერები" უშუალოდ სკოლის მოსწავლეებს გააცნო
„ახალგაზრდა ადვოკატებმა“ არჩევნების თემატიკაზე შექმნილი სპეციალური გაზეთი – „შენ ირჩევ პრეზიდენტს“ გამოსცა
„ახალგაზრდა ადვოკატებმა“ „რწმენისა და აღმსარებლობის შესაძლებლობა საქართველოში“ კვლევის პრეზენტაცია და თემაზე სადისკუსიო მრგვალი მაგიდა გამართა.
"ახალგაზრდა ადვოკატების“ წარმომადგენლები ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსტეტის იურიდიული ფაკულტეტის სტუდენტებს შეხვდნენ.
„ახალგაზრდა ადვოკატებმა“ საქართველო განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს დაქვემდებარებული ქობულეთის საზოგადოებრივი კოლეჯ „ახალი ტალღის“ ადმინისტრაციული მმართველობის გამჭვირვალობის შესახებ კვლევის შედეგები წარმოადგინეს.
ორგანიზაცია „ახალგაზრდა ადვოკატების“ შეფასებით, ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტში, ახალი რექტორის არჩევა, სამართლიანი და გამჭვირვალე საარჩევნო პროცედურების დაცვით მოხდა.
არასამთავრობო ორგანიზაცია „ახალგაზრდა ადვოკატები“ ხვალ ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის რექტორის არჩევნებს დააკვირდება.
ორგანიზაცია „ახალგაზრდა ადვოკატები“ სსიპ განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნულ ცენტრს სასამართლოში უჩივის.